fbpx

Dachy

Brudny dach, porośnięty mchem, zacieki, porosty, zielone naloty... Z reguły dach jest miejscem na które nikt nie zwraca uwagi. Czy zastanawialiście się Państwo... jak wyglądałby nowy dach ? Zapewne pięknie... Jedyny problem, ogromne koszty wymiany dachówek, powstrzymują przed tego typu operacją. 

Wychodzimy do Państwa z propozycją naszych profesjonalnych usług. Państwa dach może wyglądać jak nowy za ułamek ceny nowego dachu! Dzięki naszej ciśnieniowej myjce gorącowodnej i użyciu odpowiedniej chemii – całkowicie biodegradowalnej, jesteśmy w stanie usunąć praktycznie każde zabrudzenie dachu. 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą! Umówimy się na bezpłatne oględziny Państwa budynku pod kątem stopnia zabrudzeń i jego rodzaju, metrażu, wyceny naszej usługi. 

Jeśli podczas mycia odkryjemy uszkodzenia, naprawimy je, uszczelnimy ewentualnie przecieki, wyczyścimy rynny. 

Jeśli któraś z Państwa pionowych rynien jest niedrożna przepchamy ją, posiadamy specjalistyczny sprzęt do udrażniania rynien i kanalizacji! 

Technologia mycia dachów nie jest prosta. Zdarza się że bardzo często czasochłonna –ale  nie dla nas, posiadamy swój podnośnik koszowy o wysokości aż 22m w górę który w bardzo krótkim czasie przemieszcza operatora z miejsca na miejsce przez co mycie jest bardzo efektywne.

Mycie dachu przeprowadzamy w trzech etapach: 

  1. Płukanie dachu zimną wodą pod bardzo dużym ciśnieniem.
  2. Oprysk dachu środkiem chemicznym w postaci piany
  3. Mycie dachu gorącą wodą pod bardzo dużym ciśnieniem

Dodatkowo aby zabezpieczyć Państwa dach od kolejnej naszej wizyty w krótkim czasie jest naniesienie preparatów pleśnio i grzybobójczych.  Używamy profesjonalnych środków chemicznych, które zabezpieczą Państwa dach przed szybkim powrotem nieestetycznych wykwitów i zielonych nalotów. 

W przypadku bardzo starych dachów, które posiadają już przebarwienia i mimo że czyste nie spełnią Państwa oczekiwań odnośnie walorów estetycznych wykonujemy usługi z zakresu malowania dachów maszynami natryskowymi w kolor jaki Państwo wybierzecie!

Przy większej ilości usług, elewacja, dach, chodniki otrzymacie Państwo od nas rabat. 

phone-handsetmap-marker