fbpx

Elewacje

Państwa budynek jest brudny, przez co traci na walorach estetycznych, widoczne plamy, zacieki, wieloletnie naleciałości i brud...   W klimacie nadmorskim częstym problemem elewacji i dachów są liczne wykwity i glony, w szczególności na południowych ścianach budynków. Wbrew pozorom nie jest to łatwe do usunięcia na własną rękę. Dzięki naszej ciśnieniowej myjce gorącowodnej i użyciu odpowiedniej chemii – całkowicie biodegradowalnej, jesteśmy w stanie usunąć praktycznie każde zabrudzenie elewacji. 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą! Umówimy się na bezpłatne oględziny Państwa budynku pod kątem stopnia zabrudzeń i jego rodzaju, metrażu, wyceny naszej usługi. 

Technologia mycia elewacji nie jest prosta. Zdarza się że bardzo często czasochłonna, wymaga rozstawienia rusztowania... ale nie dla nas! posiadamy własne podnośniki koszowe do wysokości aż 37m w górę które w bardzo krótkim czasie przemieszczają operatora z miejsca na miejsce przez co mycie jest bardzo efektywne. W miejscach gdzie podnośniki koszowe nie sięgają lub nie mają jak wjechać z odsieczą przychodzą nasi zawodowi alpiniści.

Jeśli podczas mycia odkryjemy odparzenia lub uszkodzenia elewacji, naprawimy ją. Często nawarstwiona powierzchnia brudu przykrywa wady i spękania tynku ozdobnego i dopiero po profesjonalnym wyczyszczeniu jest to widoczne. 

Dodatkowo aby zabezpieczyć Państwa budynek od kolejnej naszej wizyty w krótkim czasie jest naniesienie preparatów pleśnio i grzybobójczych.  Używamy profesjonalnych środków chemicznych, które zabezpieczą Państwa elewację przed szybkim powrotem nieestetycznych wykwitów i zielonych nalotów. 

W przypadku bardzo starych elewacji, które posiadają już przebarwienia i mimo że czyste nie spełnią Państwa oczekiwań odnośnie walorów estetycznych wykonujemy usługi z zakresu malowania elewacji maszynami natryskowymi w kolor jaki Państwo wybierzecie!

Przy większej ilości usług, elewacja, dach, chodniki otrzymacie Państwo od nas rabat. 

phone-handsetmap-marker