fbpx

Elewacje

Państwa budynek jest brudny, przez co traci na walorach estetycznych, widoczne plamy, zacieki, wieloletnie naleciałości i brud...   W klimacie nadmorskim częstym problemem elewacji i dachów są liczne wykwity i glony, w szczególności na południowych ścianach budynków. Wbrew pozorom nie jest to łatwe do usunięcia na własną rękę. Dzięki naszej ciśnieniowej myjce gorącowodnej i użyciu odpowiedniej chemii – całkowicie biodegradowalnej, jesteśmy w stanie usunąć praktycznie każde zabrudzenie elewacji. 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą! Umówimy się na bezpłatne oględziny Państwa budynku pod kątem stopnia zabrudzeń i jego rodzaju, metrażu, wyceny naszej usługi. 

Technologia mycia elewacji nie jest prosta. Zdarza się że bardzo często czasochłonna, wymaga rozstawienia rusztowania... ale nie dla nas! posiadamy swój podnośnik koszowy o wysokości aż 22m w górę który w bardzo krótkim czasie przemieszcza operatora z miejsca na miejsce przez co mycie jest bardzo efektywne.

Jeśli podczas mycia odkryjemy odparzenia lub uszkodzenia elewacji, naprawimy ją. Często nawarstwiona powierzchnia brudu przykrywa wady i spękania tynku ozdobnego i dopiero po profesjonalnym wyczyszczeniu jest to widoczne. 

Dodatkowo aby zabezpieczyć Państwa budynek od kolejnej naszej wizyty w krótkim czasie jest naniesienie preparatów pleśnio i grzybobójczych.  Używamy profesjonalnych środków chemicznych, które zabezpieczą Państwa elewację przed szybkim powrotem nieestetycznych wykwitów i zielonych nalotów. 

W przypadku bardzo starych elewacji, które posiadają już przebarwienia i mimo że czyste nie spełnią Państwa oczekiwań odnośnie walorów estetycznych wykonujemy usługi z zakresu malowania elewacji maszynami natryskowymi w kolor jaki Państwo wybierzecie!

Przy większej ilości usług, elewacja, dach, chodniki otrzymacie Państwo od nas rabat. 

phone-handsetmap-marker