fbpx

Kostka brukowa i chodniki

Mycie kostki brukowej

Przebarwiona kostka, cała we mchu, plamy, gumy do żucia. Wbrew pozorom nie jest to łatwe do usunięcia na własną rękę. Dzięki naszej ciśnieniowej myjce gorącowodnej i użyciu specjalistycznego talerza myjącego, jesteśmy w stanie usunąć praktycznie każde zabrudzenie Państwa polbruków i chodników. Nasz profesjonalny sprzęt zrobi to gorącą wodą pod wysokim ciśnieniem lecz "na sucho" jak ? Specjalistyczny talerz wyposażyliśmy w system odsysania brudu i wody bardzo długim wężem wprost do najbliższej studzienki lub w inne wybrane miejsce. Z racji tego, iż robimy to wyłącznie bardzo gorącą wodą czyszczenie jest wyjątkowo skuteczne a przede wszystkim nie zanieczyszczamy środowiska! W przypadku bardzo mocnych zabrudzeń olejowych używamy mocnej chemii, wtedy odsysany urobek odprowadzamy do specjalnych beczek i utylizujemy. 

Efekt jest piorunujący i widoczny zaraz po wyschnięciu! 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!  Umówimy się na bezpłatne oględziny Państwa polbruku pod kątem stopnia zabrudzeń i jego rodzaju, metrażu, wyceny naszej usługi. 

Dodatkowo aby zabezpieczyć i poprawić walory estetyczne Państwa chodnika wykonujemy usługi impregnacji z efektem mokrej kostki 

Zalety impregnacji 

  • kolory kostki bardziej wyraziste i mniej blakną
  • wyraźny wzrost mrozoodporności
  • ograniczenie nasiąkliwości zabrudzeń
phone-handsetmap-marker